Šių metų Swampo plakatas. Miestejie jau pasklido. Jei kur paspotinsite - fotografuokite ir taginkite su gatvės pavadinimu.

SAVANORIAI WANTED!

Renkame festivalio darbų komandą: parkingo priežiūrai, šiukšlių rinkimui, virtuvės darbams, tvarkyti pelkę po festo. Už bilietą nemokėsi, pamaitinsime, jei steidždaivinsi - ant rankų pakelsime. Žiūrėk, ims ir patiks - kitais metais net kviesti nereikės - pats iš ankstyvo pavasario veršiesi prisijungti. Susidomėjai? Rašyk: dominykas.noruisis@gmail.com Strictly N18. (Photo: Nemira)

Ieškome BŪRELIŲ vadovų bei PRAMOGŲ organizatorių
Festivalio šeštadienio dieną norime išmokti/padaryti naujų dalykų: rišti mazgus, išgirsti apie žvaigždes ar bitkoinus, sulošti šachmatų partiją, išsiskusti skiauterę ar muletą, nusipiešti kokį žvėruką ant bicepso ar krepšio ir pan. Jei turi noro ir žinių šeštadienį pasidalink jomis su swamperiais. Rašyk Aušrinei paštu: ausrinezagorskyte@gmail.com arba msng @Ausrine Zagorskyte. Nuotraukoje praeitų metų įsimintina beer joga sesija. Norime dar! (Photo: @onstage)

KAŠTAI

Šiemet SWAMPO stovyklai prašysime paaukoti 90 pinigų (arba daugiau jei nori paremti SWAMPĄ didesne suma). Šią sumą prašysime paaukoti kasoje prieš patenkant į stovyklos teritoriją. Suma nekeičiama, net jei atvažiavai paklausyti vienos grupės ar šiaip užsukai apsižvalgyti, kaip tie pankai gyvena. Vienos dienos bilietų Swampe nėra. Tu arba pilnai swampini arba neswampini.

Festivalis strictly N-18. Jei tavo ID rodo skaičius iki 18, tačiau jautiesi visiškai savarankiškas, atvažiuok ne su tėvais, bet su pilnamečiu draugu. Tik kartu su šiuo draugu galėsi patekti į festivalį.
Vaikiukai, iki 12 metų, lydimi tėvų patenka į festivalį nemokamai.

Parkingas automobiliui kainuos 10 eurų (net jei nuspręsi numesti mašiną iki festivalio ribos). Tačiau kaskart išvažiavęs iš aikštelės ir norėdamas vėl į ją įvažiuot mokėsi 20 eurų mokestį. Nes nėra ko čia lakstyti pirmyn atgal per samanynus ir CO2 į orą išmetinėti. Kemperis su vairuotoju įvažiuoja už 120 eurų. Keleiviai aukoja reguliarią sumą.
BRING CASH!

ŠAUKŠTAS, BLIŪDAS IR BOKALAS

Tie, kas iš Swampo chebros, žino, jog skaniausiai maistas valgosi iš savo bliūdelio, skaniausiai alus geriasi iš savo cool bokalo. Nepatingėk susipakuoti bliūdelį ir šaukštą maistui, bokalą alui, puodelį kavai ar arbatai. Tai taps geru įpročiu, gamta padėkos, mes padėkosime, kad mažiau šiukšlių sugeneruosi. Savo indus galėsi plautis arba prūde (be cheminių ploviklių) arba vandeniu iš bačkos.

Maistą gamins ĖDZYKLA (dzūkiškai valgykla) - bus karšto vegetariško maisto. Pusryčiai nuo 10+ val, pietūs-vakarienė saulei ritantis žemyn. Už vienkartines pakuotes bus imamas 1 euro mokestis.

GIRDZYKLA (dzūkiškai baras) teiks pilstomo ir skarbių alaus, šotukų bei kokteiliukų. Tradiciškai nagų lakavimo paslaugos bei bučinių espreso martini. Bokalai tik už depozitą. Nepamiršk vakaro metu pasakyti pora komplimentų barmenams/ėms - jie swampe super cool!

Geriamo vandens šiek tiek turėsime, bet pasigriebk ir keletą savo butelių. Jei bus kašta - tikrai pravers